Gaf Studio to my!

Opublikowano w 21 czerwca 2020 22:22

Ogniem pul­su­je noc, a mrok, ów gwiazd wiel­bi­ciel,
Le­d­wie ko­ły­sze się pod szum­nej ci­szy prąd;
Na mar­mur okna padł księ­ży­ca bryzg ob­fi­cie,
Gdzie wy­dłu­żo­ne drżą dwa cie­nie na­szych rąk.

(...)

Bolesław Leśmian "Noc"

   Wczoraj dzięki ognistej pasji do szkła, wspaniałych tradycji oraz codziennych rytuałów powstało Gaf Studio, w czasie najkrótszej i najbardziej magicznej nocy roku- Nocy Kupały. A dziś chciałybyśmy wam opowiedzieć trochę o tym kim jesteśmy.

Emilia Marcjasz

   Urodziłam się we Wrocławiu i tutaj skończyłam liceum plastyczne na profilu jubilerskim oraz Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyki i Rekreacji. W tamtym czasie pokochałam sztukę, rzemiosło i podróże, które stały się moim głównym paliwem do działania. Poza tym uwielbiam muzykę, taniec i  śpiew, długie spacery po górach i sport. Zawsze stawiam sobie wyzwania, dzięki którym mogę bez końca się rozwijać.

W tym roku kończę moją pięcioletnią naukę i niesamowitą przygodę na Akademii  Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Sztuka i Wzornictwo Szkła, gdzie poznałyśmy się z Dianą.

Diana Szydłowska

Pochodzę z Białorusi, gdzie skończyłam liceum plastyczne ze specjalizacją projektowanie graficzne. Do mojej twórczości czerpię inspiracje z tradycji ludowych i ornamentów z mojego rodzimego kraju oraz z całego świata. Uwielbiam gotowanie i cukiernictwo, które wpływa na to w jaki sposób projektuje naczynia. Interesuje mnie także fotografia, która pozwala mi przekazać w sposób wizualny historię związaną z danym obiektem .

 Razem tworzymy niezastąpiony duet pełen kreatywnych pomysłów i pasji do działania. Projektowane i wykonywane przez nas szkło jest oryginalne i zawsze kryje niesamowite historie.

Dodaj komentarz

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.