Naczynia

Jedną z naszych pasji w projektowaniu są naczynia. Uwielbiamy gotować i dzielić się smakiem
oraz pięknem, serwując jedzenie na własnoręcznie wykonanych paterach i talerzach. Szczególne miejsce w naszych sercach zajmują kieliszki. 
Tworzymy krótkie serie zarówno tradycyjnych jak i eksperymentalnych naczyń, używając różnych technik szklarskich.

Kieliszki PENTA

Stylowe kieliszki z kolekcji PENTA mają szlifowaną stopkę w kształt pięcioboku.
To intrygujące i niebanalne rozwiązanie prowokuje do zestawiania ich ze sobą
i tworzenia rozmaitych kompozycji na stole. Geometryczne kieliszki Penta to połączenie zaskakującego ksztrałtu oraz eleganckiej cienkiej nóżki. Czyż nie idealny przepis na efektowne podanie trunku?

W skład kolekcji wchodzą kieliszki na wino czerwone: małe i duże, na burgund, szampana oraz wodę.

Kieliszki CLASSIC

Projekt klasycznych kieliszków do wina białego i czerwonego. Nietypowym rozwiązaniem jest pogrubiona  długa nóżka, która zapewnia wygodę użytkowania, a jednocześnie dzięki wyważonym proporcjom całości sylwetka kieliszka jest harmonijna i estetyczna.

Kieliszki ICE

Solidne kieliszki do drinków. Ich główną cechą charakterystyczną jest masywna noga z pełnego szkła, która załamując światło przypomina grę słońca w bryłach lodu, i to nie przez przypadek... Po schłodzeniu takie kieliszki długo utrzymują zimno, a ulubiony trunek pozostaje orzeźwiający. Zwężaący się kształt nogi sprawia że kieliszek wygodnie leży w dłoni. ICE to doskonały prezent dla wielbicieli ciężkiego szkła.

Szklanki LAB

Projekt szklanek kształtem lekko przypominającym naczynia laboratoryjne. Odpowiednie są nie tylko na zwykłe napoje typu woda albo sok, ale również do eksperymentów z drinkami oraz serwowania deserów.
Do szklanki zaprojektowana jest zdobina podkreślająca jej kształt.

Patery HEKSAGON

Seria dwuczęściowych, szklanych pater.