Naczynia

Jedną z naszych pasji w projektowaniu są naczynia. Uwielbiamy gotować i dzielić się smakiem
oraz pięknem, serwując jedzenie na własnoręcznie wykonanych paterach i talerzach. Szczególne miejsce w naszych sercach zajmują kieliszki. Zachwycają swoją elegancja i harmonia, prowokują nas do eksperymentów z kształtem, żeby zaskoczyć wasze zmysły. 

Kieliszki PENTA

Stylowe kieliszki z kolekcji PENTA mają szlifowaną stopkę w kształt pięcioboku.
To intrygujące i niebanalne rozwiązanie prowokuje do zestawiania ich ze sobą
i tworzenia rozmaitych kompozycji na stole. Geometryczne kieliszki Penta to połączenie zaskakującego ksztrałtu oraz eleganckiej cienkiej nóżki. Czyż nie idealny przepis na efektowne podanie trunku?

W skład kolekcji wchodzą kieliszki na wino czerwone: małe i duże, na burgund, szampana oraz wodę.

Kieliszki GEO

Wersja kieliszków Penta z okrągłą stopą - dla tych co wolą klasykę :)

Kieliszki CLASSIC

Projekt klasycznych kieliszków do wina białego i czerwonego. Nietypowym rozwiązaniem jest pogrubiona  długa nóżka, która zapewnia wygodę użytkowania, a jednocześnie dzięki wyważonym proporcjom całości sylwetka kieliszka jest harmonijna i estetyczna.

Kieliszki ICE

Solidne kieliszki do drinków. Ich główną cechą charakterystyczną jest masywna noga z pełnego szkła, która załamując światło przypomina grę słońca w bryłach lodu, i to nie przez przypadek... Po schłodzeniu takie kieliszki długo utrzymują zimno, a ulubiony trunek pozostaje orzeźwiający. Zwężaący się kształt nogi sprawia że kieliszek wygodnie leży w dłoni. ICE to doskonały prezent dla wielbicieli ciężkiego szkła.

Szklanki LAB

Projekt szklanek inspirowanych sprzętem laboratoryjnym.Można pić z nich wodę albo sok, ale odważni eksperymentatorzy na pewno odnajdą w tych szklankach inspirację do autorskiego drinka lub fantazyjnego deseru. 
Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych a także z autorską grafiką.

Patery HEKSAGON

Seria dwuczęściowych, szklanych pater.