Dekoracje

Przedmioty i przestrzeń dookoła wpływają na nasze postrzeganie świata i jakość życia.
Od architektury czy krajobrazu poprzez własne mieszkanie, jego wystrój aż po ubrania i biżuterię. Każdy odbiera rzeczywistość w sposób indywidualny – poprzez własną skalę oraz doświadczenia. Dzięki temu, każdy z nas kreując swoje otoczenie staje się projektantem osobistej przestrzeni życiowej. Naszym zadaniem jako projektantek jest tworzenie przedmiotów, które dzięki swoim wizualnym walorom wchodzą w pozornie niezauważalną interakcję z użytkownikiem budując sensualne doświadczenia.

Koło, Kwadrat, Trójkąt...

Kolekcja autorskich ozdób świątecznych, inspirowanych figurami geometrycznymi: Koło, Kwadrat i Trójkąt. Prosty kształt obiektów jest połączony z delikatną ażurową strukturą. Ozdoby z naszej kolekcji niesamowicie odbijają światło, tworząc świąteczny klimat. Obiekty
są formowane ręcznie w płomieniu palnika
z cienkich pręcików szkła borokrzemowego. 

Ozdoby szklane Ornaments

Ornaments

Tworzymy unikatowe kolekcje ozdób dla domu, które swoją delikatnością budują niesamowity nastrój w połączeniu ze światłem.
Ornaments mieszczą się w dłoni i są leciutkie. Wykonujemy je ręcznie w płomieniu palnika, układając finezyjną strukturę z cienkich pręcików wytrzymałego szkła technicznego. Dzięki temu nasze ozdoby będą mogły latami tworzyć magię w waszym domu lub ogrodzie.

Ozdoby szklane Ornaments

LEKKOŚĆ BYTU

Seria dekoracyjnych naczyń Lekkość Bytu reprezentuje duszę naczynia i opowiada historię o naszym związku z przedmiotami codziennego użytku, o naszych emocjach i wspomnieniach. Połyskująca ażurowa struktura z cenkich szklanych pręcików tworzy kształt organicznej misy, która jest prawie nieważka. 

Naczynia z tej serii wykonujemy ręcznie, układając niepowtarzalną szklaną strukturę w płomieniu palnika. To sprawia że każda misa jest jedyna w swoim rodzaju i z pewnością będzie fantastycznym prezentem dla wyjątkowej osoby oraz unikalnym dodatkiem do wnętrza.

TILL

Kolekcja unikatowych szklanych koszyczków dla niezwykłych roślin jakimi są oplątwy (tillandsie). Ręcznie wykonane z wytrzymałego szkła technicznego.

Szklane koszyczki na oplątwy Till

Abecadło

Kolekcja małych i dużych trójwymiarowych liter. Kształt liter i tekstura zostały starannie zaprojektowane i wykonane z wytrzymałego szkła technicznego w ogniu palnika.

Litery ze szkła Abecadło